KONST / Litografier / Litografi 7473018
*
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 mars 2012
kl 17:27:23
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
19/3 16:30:47
1
Vinnande bud
19/3 17:22:23
2
900 kr
19/3 17:23:36
2
1.100 kr
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31
-
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58
-
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58
-
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09
*
Litografi
nr 747 3018
Litografi
Måretn Andersson, provex 1977, motivets mått: 54x64
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.200 kr |
Såld: | 1.200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 19 mars 2012 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
19/3 16:30:47 | 1 | Vinnande bud |
19/3 17:22:23 | 2 | 900 kr |
19/3 17:23:36 | 2 | 1.100 kr |
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik litografi litografier måretn andersson
-
5092 Färglitografi
3 st, Uniformstavlor, yttermått inklusive ram: 31x..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 18:31 -
5012 Färglitografi
Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signerad, dat..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:58 -
5019 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47
-
5020 Färglitografi
Bert Håge Häverö (1932-2014), Sverige. Signerad, n..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:47 -
2135 Färglitografi
Berta Hansson (1910-1994), Sverige. Signerad, numr..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 19:58 -
2129 Färglitografi
Elba Damast (1944-2005), Venezuela. Komposition. S..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
17 juni kl 20:09